KONST / Litografier / Färglitografi 12691226
nr 1269 1226
Sven Lidberg
(1929-2009), Sverige
Färglitografi, "Mariefred", PT, signerad. Motivet: 51x61 cm
Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 19 augusti 2019
kl 20:36:34
1.200 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
Sven Lidberg
Läs mer om Sven Lidberg